Kredyty konsolidacyjne dla rolników dostosowane do potrzeb klientów. Odzyskaj płynność finansową oraz zmniejszenie raty innych kredytów. Kredyt konsolidacyjny do rolnika pomoże Ci odzyskać wysoką prowizję i zamienić drogie kredyty na jeden tańszy.

Rozumiemy potrzeby Twoje i Twojego gospodarstwa. Wspieramy realizację Twoich planów. Dlatego pomożemy Ci znaleźć kredyt konsolidacyjny dla rolnika, dzięki któremu wszystkie swoje dotychczasowe kredyty możesz połączyć w jeden i płacić znacznie niższą ratę. Jeśli chcesz, możesz otrzymać również dodatkową gotówkę na dowolny cel.

Pomożemy Ci zmniejszyć raty:

  • kredytu gotówkowego
  • kredytu ratalnego,
  • kredytu samochodowego,
  • kredytu hipotecznego
  • pożyczki gotówkowej,
  • karty kredytowej

Pomożemy Ci również spłacić limit w koncie, korzystniejszym kredytem w innym banku.

Zdarzają się również takie sytuacje, kiedy bank wypowiedział umowę limitu w koncie i żąda od Ciebie natychmiastowej spłaty – zadzwoń do naszego specjalisty. Pomożemy Ci znaleźć dogodny kredyt w takim bank, który przyjmie Cię z otwartymi rękami.

Zadzwoń do naszego doradcy lub wyślij formularz kontaktowy, a pomożemy Ci pozbyć się wielu rat, które spłacasz w różnych dniach miesiąca i o różnej wysokości. Z nami zamienisz raty na jedną, dużo niższą i z dodatkową gotówką na dowolny cel.

okres kredytowania nawet do 15 lat
kwota kredytu do 700 000 zł
kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczenia
minimum formalności
decyzja kredytowa w 10 minut
akceptujemy różne źródła dochodu (faktury, hektary przeliczeniowe, dotacje, umowę o pracę)
dodatkowa gotówka na dowolny cel
jedna niska rata kredytu w jednym banku zamiast kilku rat w różnych bankach