Kredyt PROW pod decyzję na modernizację lub zakup maszyn. Kredyt pod decyzję z Agencji ARIMR

Kredyt pod decyzję PROW na modernizację lub zakup nowych maszyn dla rolnika pod decyzję z PROW to bardzo często skomplikowaną procedura, która wymaga sporo czasu oraz papierkowej roboty. Możemy uprościć ją dla Ciebie oraz zająć się wszelkimi formalnościami. Jeśli posiadasz już decyzję z PROW, znajdziemy dla Twojego Gospodarstwa najkorzystniejsze finasowanie na dogodny okres kredytowania.

Dzięki współpracy z naszymi specjalistami otrzymasz najkorzystniejsze warunki kredytu pod decyzję z PROW na modernizację lub zakup maszyn z niskim wkładem własnym lub bez wkładu własnego i z ratą dopasowaną do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci przygotować wszystkie niezbędne dokumenty, wymagane w procesie o kredyt.

Bardzo często kwota dofinansowania ze środków agencyjnych to aż 50% całości inwestycji, dlatego uważamy, że warto wykorzystać taką okazję i pomóc swojemu gospodarstwu w zmianie na lepsze. Wiemy jak ważny jest rozwój w Twoim gospodarstwie, dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby znaleźć takie finansowanie, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Skonsultuj swoje plany z naszym specjalistą zupełnie za darmo.

długi okres kredytowania do 15 lat
kwota kredytu do 5 milionów złotych
kredyt na konkretny cel
kredyt na modernizację
kredyt z decyzją z PROW

List item
List item
List item